Sport 2014/2015

"Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

We wtorek 18 listopada drużyny U-12 i czwartek 20 listopada U-10 rozegrały mecze ze swoimi rówieśnikami w Szkole Podstawowej nr1 w Gniewkowie.

Takie wyjazdy są dla dzieciaków wielką frajdą i wspaniałym bodźcem do dalszych treningów.

U-12

Bartek Biernat, Bartek Kościański, Krystian Balcerzak, Gabriel Buch, Jakub Kujawa,

Patryk Kościański, Mikołaj Mikołajczak, Tomasz Tylka,

U-10

Hubert Muszynkiewicz, Konrad Wojtasik, Jakub Włodarski, Oliwier Kwiatkowski,                                                                    Błażej Muszyński, Dorian Dobrzański, Filip Twardygrosz.

Mecze były doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności oraz cennym doświadczeniem dla młodych piłkarzy.