Sport 2014/2015

XXII Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 22 listopada już po raz dwudziesty drugi w historii Szkoły Podstawowej w Górze zorganizowany został Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Inowrocław dla dzieci i młodzieży.Do zawodów zgłosiły się wszystkie szkoły z Gminy Inowrocław oraz zaprzyjaźniona Szkoła z Kołodziejewa. XXII Turniej Tenisa Stołowego rozegrany został w dwóch kategoriach wiekowych: dziewczynek i chlopców ze szkół podstawowych i dziewczyn i chłopców z gimnazjum. Turniej został przeprowadzony bardzo sprawnie i toczył się w znakomitej atmosferze. Podobnie jak w roku ubiegłym dla wszystkich uczestników organizatorzy zapewnili słodkości i wody mineralnej. Oprócz słodyczy dla najlepszych zawodniczek i zawodników przygotowano puchary, dyplomy oraz wspaniałe nagrody.

Gratulujemy naszym zawodnikom, która zdobyła II miejsce w składzie:

Dagmara Twardygrosz, Oliwia Bujak, Marcin Przekwas i Patryk Kościański.

Wyniki indywidualne:

Oliwia Bujak I miejsce