Sport 2015/2016

XV Turniej Mini Piłki Siatkowej

Dnia 21maja o godzinie 9.00 w sali sportowej w Tupadłach odbył się XV Turnieju Mini Piłki Siatkowej chłopców. W imprezie wzięły udział zaproszone drużyny ze szkół podstawowych Gminy Inowrocław. Spotkanie rozpoczęło się uroczystym przywitaniem wszystkich zawodników, trenerów oraz sędziny pani Lidii Wieczorek. Po okrzykach zagrzewających do walki wykonanych kolejno przez wszystkie zespoły zawodnicy  przystąpiły do rozgrzewek.

Turniej zakończył się wręczeniem pucharów i  nagród dla wszystkich zespołów oraz ogłoszeniem następujących wyników: I m-ce SP z Tupadeł,  II m-ce – SP z Turzan, III m-ce – SP z Góry i IV m-ce SP z Jaksic.

Nasze szkołę reprezentowali:

Patryk Kościański, Tomasz Tylka, Bartosz Kościański i Wiktor Stranc.

tekst i fot. A. Belzyt