Sport 2015/2016

I SPARTAKIADA LEKKOATLETYCZNA

I Spartakiada Lekkoatletyczna dla uczniów klas I – III zorganizowana przez szkołę w Tucznie w dniu 31 maja  2016 roku.

Spartakiadę otworzyła pani dyrektor, następnie była prezentacja i przemarsz wszystkich drużyn.

Sportowcy  zmagali się w konkurencjach sportowych i sprawnościowych: tor przeszkód, skok w dal z miejsca, skok w dal z rozbiegu, rzut piłeczką palantową i bieg sztafetowy. Dla uczestników Spartakiady zostały dodatkowo zorganizowane pokaz tańca z flagą i ognisko z pieczeniem kiełbasy.

Na zakończenie zmagań wręczone zostały medale, nagrody, a także puchary dla najlepszej drużyny.

Nasza szkoła zajęła III miejsce i reprezentowali ją:

Daria Zarembska, Maja Zarembska, Maria Bandurska, Bartosz Zarembski, Antoni Bandurski i Konrad Wojtasik.

tekst i fot. A. Belzyt