Nawigacja

Nawigacja

VII Turniej Mini Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy IV Turniej Minisiatkówki o Puchar Wójta Gminy Inowrocław XVI Turniej Mini Piłki Siatkowej chłopców - Tupadły XIX TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR KSIĘDZA PROBOSZCZA Zawody pływackie. Turniej Piłki Halowej klas IV XV Turniej Piłki Halowej w Sławęcinku XIV Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Inowrocław II Spartakiada Lekkoatletyczna dla uczniów klas I – III

Sport 2016/2017

XV Turniej Piłki Halowej w Sławęcinku

W sobotę 25 lutego w hali sportowej w Gimnazjum w Sławęcinku odbył się XV Turniej Piłki Halowej.
Tym razem również młodzi zawodnicy nie zawiedli swoich kibiców i starali się pokazać z jak najlepszej strony. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna „UKS Dragon”, która nie przegrała żadnego meczu.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. UKS DRAGON ze Szkoły Podstawowej z Turzan.
2 .Szkoła Podstawowa z Kołodziejewa.
3. UKS GÓRNIK ze Szkoły Podstawowej z Góry.
4. UKS RAKIETA Szkoły Podstawowej z Orłowa.
5. Szkoła Podstawowa z Tupadeł.
6. UKS AUT ze Szkoły Podstawowej z Jaksic.

Mecz finałowy pełen emocji.
I trzeba przyznać, że zwłaszcza w pierwszej połowie goście z Kołodziejewa wyraźnie narzucili warunki gry zawodnikom z Turzan. Silne strzały starał się bronić Robert Głowacki. Do przerwy nasza drużyna przegrywała 1:2. Z upływem czasu napór był coraz mniejszy, a inicjatywę zaczęli przejmować nasi piłkarze. Od początku drugiej połowy UKS DRAGON ruszył do odrabiania strat jednak straciliśmy jeszcze jedną bramkę. W ostatnich sekundach meczu zdołaliśmy wyrównać na 3:3. O wygraniu meczu zadecydowały rzuty karne. Bramkarz wyszedł także obronną ręką z sytuacji „sam na sam” podczas rzutu karnego i wygraliśmy mecz finałowy w rzutach karnych 1:0.